Rijschool Alkmaar

Praktijkexamen bij het CBR

Het CBR praktijkexamen

Ben je eindelijk klaar voor het CBR-praktijkexamen? Wij begrijpen als geen ander hoe spannend dit kan zijn. Om een vlotte start te garanderen, is het van belang dat je op tijd aanwezig bent. Een handige tip die Verkeersschool NOA vaak aan haar leerlingen meegeeft, is om een rijles vlak voor het praktijkexamen te plannen.

Op deze manier ben je alvast ‘opgewarmd’ en heb je een deel van de spanning van je afgeschud. Samen met je rijinstructeur kun je dan nog eens alle belangrijke onderdelen doornemen die tijdens het examen aan bod zullen komen.

Examengericht

Wij zijn bekend met de examenroutes van het CBR en kunnen je daarom gericht voorbereiden op het examen.

Flexibele lestijden

Bij Verkeersschool NOA kun je rijlessen volgen in de ochtend, middag, avond en zelfs in het weekend!

Ervaren instructeurs

Met ruim 5 jaar ervaring als rijschool in de regio van Alkmaar, hebben wij de kennis om jou optimaal te begeleiden.

Verkeersschool NOA

De examinator

Voorafgaand aan het praktijkexamen bij het CBR zal de examinator je enkele vragen stellen over technische aspecten van de auto, zoals de locatie van de olietank en het toegestane bandenprofiel in millimeters.
  
Ook kan hij je vragen om het kenteken van een willekeurige auto op afstand te lezen, om te controleren of je goed kunt zien. Zulke details kun je prima van tevoren met je rijinstructeur bespreken. Maak je geen zorgen; de gestelde vragen zijn doorgaans eenvoudig te beantwoorden. Het praktijkexamen duurt over het algemeen 30 tot 40 minuten.

Erkende Rijschool NOA met passie

Wij staan altijd klaar voor onze leerlingen, met als doel de hoogst mogelijke kwaliteit te leveren en te waarborgen. Als je vragen hebt of ergens over twijfelt, aarzel dan niet om contact met ons op te nemen. Ons streven is om jou de meest persoonlijke begeleiding te bieden, en dat realiseren we door open en transparant met jou te communiceren!
Samen zullen we de beste opties en mogelijkheden verkennen om jou zo snel mogelijk letterlijk en figuurlijk op weg te helpen. Bij Rijschool NOA ben je binnen de kortste keren onderweg én op de weg met je rijbewijs!

meenemen-naar-cbr-praktijkexamen

Wat neem je mee naar het praktijkexamen?

Zorg ervoor dat je altijd een geldig identiteitsbewijs bij je hebt wanneer je een examen aflegt bij het CBR. Dit kan een identiteitskaart, verblijfsvergunning of paspoort zijn. Daarnaast is het van belang om de officiële uitnodiging voor het examen mee te nemen, aangezien hier tijdens het examen naar wordt gevraagd en je jezelf eerst moet legitimeren. 

Zorg ervoor dat je op tijd bent. Het komt vaak voor dat kandidaten te laat arriveren, waardoor ze hun praktijkexamen bij het CBR moeten annuleren en de reeds betaalde examenkosten verloren gaan. Voor extra zekerheid kun je contact opnemen met je rijschool en rijinstructeur om je optimaal voor te bereiden op het praktijkexamen.

Kies je rijlespakket

Wat kost een rijles bij Verkeersschool NOA 
Onze tarieven en rijles pakketten zijn scherp geprijsd en zorgvuldig samengesteld om jou maximale flexibiliteit te bieden. 
Niet-gebruikte rijlessen worden terugbetaald, en je hebt de optie om je rijles pakket in termijnen te betalen!

Kies je rijlespakket

Op zoek naar het behalen van je auto rijbewijs? Bekijk hieronder onze rijlespakketten met scherpe prijzen!

Automaat & geschakeld

Bij Verkeersschool NOA zijn de kosten voor zowel schakel- als automaat rijlessen gelijk!

Pakket 1

€680,-

Aanbevolen voor herexamen leerlingen

*Betalen in termijnen is niet mogelijk

Pakket 2

€1449,-

Aanbevolen voor snelle leerlingen

*Betalen in 2 termijnen mogelijk

Pakket 3

€2059,-

Aanbevolen voor boven gemiddelde leerlingen

*Betalen in 2 termijnen mogelijk

Pakket 4

€2364,-

Aanbevolen voor gemiddelde leerlingen

*Betalen in 2 termijnen mogelijk

Pakket 5

€2669,-

Voor leerlingen die meer aandacht nodig hebben

*Betalen in 2 termijnen mogelijk

Zullen wij je terugbellen?

Vul je gegevens in en wij nemen spoedig contact met je op!


  Uitstekend
  Gebaseerd op 57 recensies
  Fa Goe
  Fa Goe
  2023-11-29
  Erg fijne ervaring gehad bij Verkeersschool NOA. Nadat ik voor mijn eerste praktijkexamen gezakt was, besloot ik om van rijschool te veranderen, namelijk NOA. Mijn herexamen foutloos succesvol afgereden vanwege de hoge kwaliteit lessen van Jacqueline. Een aanrader.
  Celine Masteling
  Celine Masteling
  2023-11-25
  Hele gezellige lessen, ben in 1 x geslaagd topp!
  Kick de Vries
  Kick de Vries
  2023-10-24
  Absoluut de 5-sterren waard! Senna en Jacqueline zijn beide heel erg prettig om mee te lessen. Een goede mix van gezellige en vooral ook leerzame rijlessen. Aanrader!
  Esmée Vogelsang
  Esmée Vogelsang
  2023-09-18
  Hele toffe rijschool! Met alle rust, geduld en gezelligheid begeleid en in 1x geslaagd, kan niet beter!
  luna-may keizer
  luna-may keizer
  2023-09-18
  Onwijs leuke rijschool! Ik ben zelf erg tevreden hoe mijn tijd is verlopen bij rijschool NOA. Ik heb mijn rijbewijs zonder enige moeite gehaald. Jacq is een topper als instructrice! Je merk aan alles dat jij als leerling centraal staat en dat het doel realistisch haalbaar is.
  Melissa Lissa
  Melissa Lissa
  2023-09-18
  Super lieve mama en zoon ! Zat door hun vol zelfvertrouwen achter het stuur
  Sydney Beltzer
  Sydney Beltzer
  2023-08-27
  Top rijschool ! Leert alles goed en snel , ze blijven de oefeningen herhalen en stampen alles er goed in voor je examen . als er een mogelijkheid is om examen eerder te doen regelen ze dat voor je . Hele aardige en leuke mensen als instructeur, dus je kan leuke gesprekken hebben en ze maken rijles daadwerkelijk ook echt leuk . Door deze rijschool heb ik in 1x mijn rijbewijs gehaald . Echt een aanrader om naar deze rijschool te gaan
  Boris Honig
  Boris Honig
  2023-07-13
  Zeer goeie rijschool, hele leuke instructeurs en kwalitatief zeer goed. Alles in 1 keer gehaald door hen, enorm bedankt
  Yorben Koolhaas
  Yorben Koolhaas
  2023-06-25
  Een zeer enthousiaste en geduldige instructeur. Het is altijd gezellig in de auto. Ik heb genoten en veel geleerd.
  [insta-gallery id="0"]
  Scroll naar boven