Rijschool Alkmaar

Rijschool Broek op Langedijk

De #1 rijschool in Broek op Langedijk die je snel en verantwoordelijk aan je rijbewijs zal helpen. Onze ervaren instructeurs zullen je examengericht voorbereiden en optimaal klaarstomen!

✅   Betaal in termijnen
✅   Gratis proefles
✅   Flexibel rijles overdag en ’s weekends
✅   Examengerichte rijlessen
✅   Mannelijke & Vrouwelijke instructeurs
✅   Nieuwe lesauto’s
✅   Keuze uit automaat of schakel
✅   Hoog slagingspercentage
✅   Niet gereden rijlessen krijg je retour
✅   Gezellige en eerlijke instructeurs
✅   CBR erkende rijschool

Vraag nu je gratis proefles aan!

  Proefles is gratis i.c.m. een lespakket.

  Begin vandaag al met je 1e rijles

  Zodra je inschrijving is afgerond, kun je direct starten met je rijlessen. Dit kan dus al binnen de komende dagen!

  Automaat of handgeschakeld

  Bij ons heb jij de vrijheid om te kiezen tussen rijlessen in een automaat of een handgeschakelde lesauto.

  Rijles nemen vanaf 16,5 jaar

  Bij Verkeersschool NOA kun je al starten met het nemen van rijlessen vanaf 16,5 jaar.

  Betalen in termijnen is mogelijk

  Als je de voorkeur geeft aan betaling in termijnen, is dat geen probleem! Wij geven jou de mogelijkheid om flexibel te betalen.

  Verkeersschool NOA zorgt ervoor dat jij snel de weg op kan!

  Rijschool in Broek op Langedijk

  Rijschool in Broek op Langedijk met kwaliteit

  De beste rijschool in Broek op Langedijk, is Rijschool Alkmaar – Verkeersschool NOA. Wij zijn een rijschool in Broek op Langedijk die al meer dan 5 jaar rijlessen verzorgt binnen en buiten de regio Broek op Langedijk. Ons langdurig bestaan is te danken aan onze nadruk op betrouwbaarheid, transparantie en eerlijkheid tegenover onze leerlingen. Daarom zijn we ook een door het CBR erkende rijschool en bieden we flexibele betalingsmogelijkheden, zoals betaling in termijnen.

  ✅ Examen gerichte rijlessen
  ✅ Betaling in termijnen
  ✅ Mannelijke & vrouwelijke instructeur
  ✅ Gratis proefles

  Naast onze betrouwbaarheid bieden wij jou ook de mogelijkheid om te kiezen tussen een mannelijke of vrouwelijke rijinstructeur. Hiermee streven we ernaar dat jij je comfortabel voelt tijdens de rijlessen, zodat je de instructies goed kunt opvolgen en je vaardigheden effectief kunt ontwikkelen. Als er een prettige sfeer ontstaat tijdens het rijden, kunnen wij jou beter voorzien van advies en, nog belangrijker, kun jij je optimaal concentreren op het verbeteren van je rijvaardigheden!

  Examengericht

  Wij zijn bekend met de examenroutes van het CBR en kunnen je daarom gericht voorbereiden op het examen.

  Flexibele lestijden

  Bij Verkeersschool NOA kun je rijlessen volgen in de ochtend, middag, avond en zelfs in het weekend!

  Ervaren instructeurs

  Met ruim 5 jaar ervaring als rijschool in de regio van Alkmaar, hebben wij de kennis om jou optimaal te begeleiden.

  Verkeersschool NOA

  Rijlessen in Broek op Langedijk

  Rijlessen in Broek op Langedijk neem je bij Verkeersschool NOA, een door het CBR erkende rijschool met een hoog slagingspercentage. Onze rijlessen in Broek op Langedijk zijn ook zeer flexibel. Je kunt bij ons rijlessen volgen in de middag, avond of zelfs in het weekend. Dit doen we bewust, zodat jij de vrijheid hebt om de lessen af te stemmen op jouw beschikbaarheid. Het is voor ons belangrijk om ons aanbod altijd aan te passen aan de persoonlijke situatie van de leerling, oftewel aan jou! Zo kunnen wij als rijschool blijven groeien.

  ✅   Kiezen uit automaat of schakel
  ✅   Hoog slagingspercentage
  ✅   CBR erkende rijschool

  Wanneer je rijles in Broek op Langedijk volgt, ontvang je eerlijke en duidelijke adviezen van onze instructeur. Onze instructeurs zijn niet alleen vriendelijk en geduldig, maar ook echte professionals die je optimaal kunnen begeleiden bij het ontwikkelen van je rijvaardigheden..

   
  rijles in broek op Langedijk

  Bij ons kun je direct een gratis proefles inplannen, zelfs al voor morgen. Hierdoor kun je ervaren of onze lesmethode, instructeur of instructrice, en lesauto goed bij jou passen.

  automaat rijschool akersloot

  Automaat rijles Broek op Langedijk

  Automaat rijles in Broek op Langedijk bij Verkeersschool NOA De lesauto’s die wij ter beschikking hebben, zijn zowel handgeschakeld als automaat. Als je kiest voor automaat rijles in Broek op Langedijk, kunnen wij aan jouw wensen voldoen. Onze lesauto’s zijn de moderne en comfortabele Mercedes A180 en Mazda CX-30. Hierdoor kun je in alle comfort je concentreren op het verbeteren van je rijvaardigheden, zonder ongemak in een minder comfortabele auto.

  ✅   5 jaar ervaring
  ✅   Nieuwe lesauto’s
  ✅   Flexibel: rijles in de middag, avond of weekend

   

  Doordat wij examengerichte rijlessen verzorgen in en rondom Broek op Langedijk, kun jij je volledig concentreren op het verkeer en het uitvoeren van de bijzondere handelingen tijdens het rijden. Een automaat lesauto neemt de afleiding en stress weg van het constant schakelen.

  Rijschool in Akersloot

  Betrouwbare rijschool in Broek op Langedijk

  Betrouwbare rijschool in Broek op Langedijk. Zoals eerder aangegeven, streven wij ernaar erkend te worden als een betrouwbare rijschool in Broek op Langedijk door onze leerlingen. Om dit te onderstrepen, zorgen wij ervoor dat je nooit te veel betaalt. Dit realiseren wij bijvoorbeeld door niet-gereden rijlessen te vergoeden. Bovendien bieden wij extra aantrekkelijkheid door een gratis proefles aan te bieden bij de afname van een lespakket, zodat je kunt ervaren hoe wij lesgeven.

  ✅   Niet gereden rijlessen krijg je retour
  ✅   Vriendelijke en gezellige instructeurs
  ✅   Eerlijk en oprecht advies

  Daarnaast krijg je de gelegenheid om meteen te beoordelen of de instructeur bij je past en kun je direct ervaren hoe het is om in de lesauto te rijden. Mocht je nog meer informatie nodig hebben of twijfels hebben, aarzel dan niet om contact met ons op te nemen! Onze instructeurs staan altijd paraat om te voldoen aan jouw specifieke behoeften. Wij willen je zo persoonlijk mogelijk ondersteunen, en dat kan alleen als we oprecht geïnteresseerd en betrokken zijn. Daarom zijn we altijd bereid om je te woord te staan!

  Kies je rijlespakket

  Wat kost een rijles bij Verkeersschool NOA 
  Onze tarieven en rijlespakketten zijn scherp geprijsd en zorgvuldig samengesteld om jou maximale flexibiliteit te bieden. 
  Niet-gebruikte rijlessen worden terugbetaald, en je hebt de optie om je rijlespakket in termijnen te betalen!

  Kies je rijlespakket

  Op zoek naar het behalen van je auto rijbewijs? Bekijk hieronder onze rijlespakketten met scherpe prijzen!

  Automaat & geschakeld

  Bij Verkeersschool NOA zijn de kosten voor zowel schakel- als automaat rijlessen gelijk!

  Pakket 1

  €680,-

  Aanbevolen voor herexamen leerlingen

  *Betalen in termijnen is niet mogelijk

  Pakket 2

  €1449,-

  Aanbevolen voor snelle leerlingen

  *Betalen in 2 termijnen mogelijk

  Pakket 3

  €2059,-

  Aanbevolen voor boven gemiddelde leerlingen

  *Betalen in 2 termijnen mogelijk

  Pakket 4

  €2364,-

  Aanbevolen voor gemiddelde leerlingen

  *Betalen in 2 termijnen mogelijk

  Pakket 5

  €2669,-

  Voor leerlingen die meer aandacht nodig hebben

  *Betalen in 2 termijnen mogelijk

  Zullen wij je terugbellen?

  Vul je gegevens in en wij nemen spoedig contact met je op!


   broek op Langedijk

   Rijlessen in Broek op Langedijk

   Voor rijlessen in Broek op Langedijk is Verkeersschool NOA de ideale rijschool om snel je rijbewijs te behalen! Met onze ruime ervaring weten we precies hoe we je optimaal kunnen voorbereiden op het praktijkexamen van het CBR. 

   Tijdens de lessen zullen we de examenroutes volgen die ook tijdens het praktijkexamen worden gebruikt, zodat je goed voorbereid bent op wat komen gaat! Naast het vertrouwd raken met de verkeersdeelname, werken we ook aan het opbouwen van je zelfvertrouwen. De rijlessen worden gegeven in moderne en nieuwe lesauto’s, zodat jij snel en comfortabel je rijbewijs kunt behalen!

   Uitstekend
   Gebaseerd op 57 recensies
   Fa Goe
   Fa Goe
   2023-11-29
   Erg fijne ervaring gehad bij Verkeersschool NOA. Nadat ik voor mijn eerste praktijkexamen gezakt was, besloot ik om van rijschool te veranderen, namelijk NOA. Mijn herexamen foutloos succesvol afgereden vanwege de hoge kwaliteit lessen van Jacqueline. Een aanrader.
   Celine Masteling
   Celine Masteling
   2023-11-25
   Hele gezellige lessen, ben in 1 x geslaagd topp!
   Kick de Vries
   Kick de Vries
   2023-10-24
   Absoluut de 5-sterren waard! Senna en Jacqueline zijn beide heel erg prettig om mee te lessen. Een goede mix van gezellige en vooral ook leerzame rijlessen. Aanrader!
   Esmée Vogelsang
   Esmée Vogelsang
   2023-09-18
   Hele toffe rijschool! Met alle rust, geduld en gezelligheid begeleid en in 1x geslaagd, kan niet beter!
   luna-may keizer
   luna-may keizer
   2023-09-18
   Onwijs leuke rijschool! Ik ben zelf erg tevreden hoe mijn tijd is verlopen bij rijschool NOA. Ik heb mijn rijbewijs zonder enige moeite gehaald. Jacq is een topper als instructrice! Je merk aan alles dat jij als leerling centraal staat en dat het doel realistisch haalbaar is.
   Melissa Lissa
   Melissa Lissa
   2023-09-18
   Super lieve mama en zoon ! Zat door hun vol zelfvertrouwen achter het stuur
   Sydney Beltzer
   Sydney Beltzer
   2023-08-27
   Top rijschool ! Leert alles goed en snel , ze blijven de oefeningen herhalen en stampen alles er goed in voor je examen . als er een mogelijkheid is om examen eerder te doen regelen ze dat voor je . Hele aardige en leuke mensen als instructeur, dus je kan leuke gesprekken hebben en ze maken rijles daadwerkelijk ook echt leuk . Door deze rijschool heb ik in 1x mijn rijbewijs gehaald . Echt een aanrader om naar deze rijschool te gaan
   Boris Honig
   Boris Honig
   2023-07-13
   Zeer goeie rijschool, hele leuke instructeurs en kwalitatief zeer goed. Alles in 1 keer gehaald door hen, enorm bedankt
   Yorben Koolhaas
   Yorben Koolhaas
   2023-06-25
   Een zeer enthousiaste en geduldige instructeur. Het is altijd gezellig in de auto. Ik heb genoten en veel geleerd.

   Veelgestelde vragen

   In welke auto krijg ik rijles?

   Onze rijlessen worden verzorgd in een nieuwe Mercedes of Mazda lesauto. In een comfortabele Mercedes A180 of Mazda CX-30 zal jij klaargestoomd worden voor je rijexamen.

   Je krijgt rijles van een deskundige instructeur, en je hebt de vrijheid om te kiezen tussen een mannelijke of vrouwelijke instructeur.

   Bij het kiezen van een lespakket bij ons hoef je niet te betalen voor de proefles. Als je geen lespakket neemt, worden er kosten in rekening gebracht voor het losse proefles uur.

   Je kunt in principe vrij snel op rijexamen gaan, omdat we een groot aantal instructeurs in dienst hebben en daardoor snel examenplekken kunnen reserveren op verschillende data.

   We kunnen meteen beginnen zodra je je hebt aangemeld. We zullen snel contact met je opnemen om een geschikte datum te plannen. Het is essentieel dat je minstens 16,5 jaar oud bent om te kunnen starten met rijlessen, conform de wet- en regelgeving. Vanaf je 17e kun je afrijden, maar tot je 18e moet je nog onder volwassen toezicht rijden. Na je 18e ben je vrij om zelfstandig de weg op te gaan.

   De proeflessen bij Verkeersschool NOA hebben standaard een duur van 45 minuten.

   Onze rijlessen worden altijd gegeven in de omgeving van de examenroutes. Op die manier kunnen we je op een zo effectief mogelijke manier voorbereiden op het rijexamen.

   Natuurlijk! We vragen je echter om dit vooraf met ons te bespreken, zodat we het met vertrouwen kunnen regelen.

   De rijlessen duren bij Verkeersschool NOA 60 minuten, maar wij lessen ook 75, 90 of 120 minuten als je wilt.

   Zeker! We kunnen bijvoorbeeld een faalangstexamen voor je regelen bij het CBR.

   veelgestelde vragen broek op Langedijk
   [insta-gallery id="0"]
   Scroll naar boven